Klip PlasmaMade

Po letech vývoje byl v roce 2013 PlasmaMade se svým revolučním filtračním systémem pro kuchyňské digestoře konečně vypuštěn na trh.
Náš filtr PlasmaMade Airfilter může být nasazen na jakoukoliv digestoř, díky čemuž již není potřeba venkovní výstup vzduchu. Výhodou tohoto filtru je snížení nákladů za chlazení či topení, jelikož vzduch již není veden ven, ale zůstává v domě. Odborně se tomuto stavu říká „recirkulace“. Další výhodou je, že digestoř můžete zahrnout do výpočtu EPC vaší domácnosti, což znamená, že vaše energetické označení bude konečně přesné.

PlasmaMade Airfilter eliminuje jak zápach a páru z vaření, ale také pil a bakterie.
V tomto ohledu používá PlasmaMade Airfilter čtyři techniky.
První je plazma, která přeměňuje molekuly O2 na O3, čímž eliminuje odér. Dále naše elektrostatická vnější jádra, která tvoří ionty, které prochází párou z vaření. Zatřetí naše elektrostaty, které nám se svým laminátovým jádrem dovolují zachytit a uchovat nečistoty a mastnotu, kterých se postupně zbavíme díky elektrodám na vnějším a vnitřním ocelovém obvodu. Poslední technikou je vnější uhlíkové jádro, které čistí vzduch od jakýchkoliv nečistot. Vzduch tak bude čistý jak od pevných částic, tak od těch nejmenších nečistot.

PlasmaMade Airfilter by měl vydržet 10-15 let a podstoupil ta nejtvrdší bezpečnostní testování. Ostatní systémy ve svých filtrech integrují pouze jednu techniku a tím pádem nejsou kompatibilní s revolučním systémem PlasmaMade.
Každý produkt PlasmaMade Airfilter má svůj certifikát pravosti, který si můžete registrovat, takže si můžete být jisti autentickým produktem té nejvyšší kvality.
Přečtěte si o produktech PlasmaMade na internetu, kde lze dohledat řada skvělých článků. Na našem YouTube kanálu je také k dispozici několik videí.

Od roku 2017 expandoval PlasmaMade o PlasmaMade Carbon series. Tyto filtry jsou vyráběny podle stejné filosofie jako PlasmaMade Airfilter. Hlavním rozdílem je, že PlasmaMade Carbon Airfulter eliminuje pachy při vaření.

Unikátní na PlasmaMade Carbon Airfilter je fakt, že vydrží 2-3 roky díky uhlíkové směsi, kterou jsme vyvinuli speciálně pro tento filtr.
Filtry jsou vyráběny za užití těch nejkvalitnějších materiálů včetně černé oceli a plastů typu ABS a další jejich skvělou vlastností je to, že padnou na jakoukoliv digestoř, takže PlasmaMade Carbon series nabízí skvělé řešení pro každý rozpočet.
Naše produkty mají označení Plug & Play, jelikož můžete jakékoliv produkty PlasmaMade zaměňovat podle libosti.

PlasmaMade představuje PlasmaMade Air Sensor. S tímto senzorem vzduchu máte 24/7 náhled na kvalitu vzduchu vašeho domova. PlasmaMade Air Sensor byl navržen a pečlivě smontován s nejlepšími komponenty a také namontován v Nizozemsku. Odpovídající aplikace zajišťuje, že naměřené hodnoty můžete přímo číst na smartphonu nebo tabletu. Tento senzor vzduchu měří vlhkost (RH), oxid uhličitý (CO²), TVOC a teplotu (C) a volitelně si můžete objednat modul pevných částic v aplikaci. Se 4 standardními základními hodnotami vám aplikace PlasmaMade poskytuje informace a rady o tom, jak snadno dosáhnout správného životního prostředí. V první řadě je to důležité pro vaše zdraví, ale také pro vaši peněženku. PlasmaMade Air Sensor na vás hlídá 24/7 a ponechává vám čas na další věci.

Doufáme, že jsme vám poskytli krátký vhled do naší filozofie. V budoucnu bude PlasmaMade pokračovat v práci na zdokonalování filtrů pro vaše zdraví a pohodlí při vaření. Naší další misí je zcela odstranit jemný prach uvolněný během vaření.

Pokračujeme v práci na naší filozofii: kapuce s recirkulací nemusí pro dosažení dobré extrakce potřebovat více než 300 m3 / h.

Co od nás můžete čekat

A
100% přírodní proces

Tento proces má za výsledek 99,9% zisku.

B
Vysoký výkon

Není potřeba žádný mechanický filtr.

C
Mikroorganismy

Vyfiltrujte nechtěné látky.

D
Aktuální

Vzduchový filtr PlasmaMade® splňuje nejnovější EU standardy 2015.

Certifikáty

Certifikáty a hlášení TÜV Rheinland Nederland B.V. & CE
Vzduchový filtr PlasmaMade® je testovaný podle směrnic TÜV Rheinland Nederland B.V. & CE. To znamená spolehlivost a bezpečnost.

certifikováno ISO 9001
Vzduchový filtr PlasmaMade® je složen podle standardu ISO 9001.

Nejlepší cena-výkon
Nejekonomičtější plasmový vzduchový filtr ve své třídě.

Garance kvality
5 let záruka na vzduchový filtr PlasmaMade.filter_ass

info_pm

info_pm

latviaestoniabelgiumaustriacanadamexicoswitzerlandhungaryhongkongBosniaCroatiaAustraliaLuxembourgEgyptMalaysiaSloveniaMacaunorwayfinlandswedishfrenchitalyportugalturkeyGermanSpaindutchchinaSouth AfricasingaporedanishusarussiapolandczechEnglish